بالش بارداری دی روحه اصل یو شکل سی شکل

  • 4 فروردین 1400
  • 0 نظر
  • meghdad shateri

بالش بارداری  در ان مقاله تمامی مواردی که میتوانید به خرید بهتر شما برای بالشت های حاملگی کمک کند تهیه و تشریح کرده ایم با ما همراه باشید

بالشت بارداری

بالش بارداری یو شکل و سی شکل u c

به شکل C: بالش بدن عالی Leachco Snoogle Chic
Leachco همچنین اخیراً نسخه جدیدی از Snoogle اصلی را با نام “Chic Supreme” منتشر كرده است – تفاوت اصلی این است كه این مورد با روكشی راحت و بافته شده از پیراهن همراه است ، كه به نظر برخی نرمتر از مواد پنبه ای اصلی است.

“پسر عموی من تازه صاحب نوزادی شد و من به او Leachco Snoogle Chic Supreme ، نسخه به روز شده Snoogle اصلی را که در آخرین بارداری بارداری داشتم هدیه دادم که برای من نجات دهنده زندگی بود. من عمدتاً خوابیده کنار هستم اما انعطاف پذیری Snoogle به من اجازه می دهد ، بدون توجه به اینکه در چه موقعیتی قرار داشتم ، در هر نقطه از آخرین بارداری راحت باشم. ” – سوزان چان ، وبلاگ نویس والدین در Mom Confessionals ، پزشک پرستار کودک و متخصص مجاز شیردهی

خرید آن: 66 دلار ، shop.nordstrom.com

ممکن است تصویر شامل پوشاک لباس انسان و فرد باشد
3
بالش بارداری به شکل C: بالش حاملگی کل بدن Boppy Slipcover
بالش Boppy کانتور شده یکی دیگر از موارد فوق العاده محبوب در بین مادران است (این برند همچنین بالش های مخصوص پرستاری ، حامل های کودک و صندلی های مخصوص مخصوص خواب را که اغلب در لیست های ثبت نام نوزادان قرار می گیرند ، ایجاد می کند). این طراحی شده است تا منحنی دست انداز کودک شما را دنبال کند و دارای یک پوشش دنج و قابل شستشو در ماشین است.

قیمت بالش بارداری

خرید اینترنتی بالش بارداری

“این یکی فضای زیادی را اشغال نمی کند بنابراین در تخت اتاق برای سایر انسانها و حیوانات خانگی وجود دارد. در وسطی که شکم آرام می گیرد نسبتاً نرم تر است ، اما با این وجود پشتیبانی را که برای بلند شدن کمی شکم لازم است فراهم می کند. بعد از بارداری هنوز هم می توان از این بالش برای حمایت از کمر استفاده کرد ، یا آن را جمع کرد و در بین پاها قرار داد تا راحتی بیشتری در خواب ایجاد کند. “- کارما تودور ، معلم دولا و یوگا

بهترین بالش های بارداری در آمازون ، به گفته Hyperenthusiastic Reviewers
توسط ویراستاران
انتخاب مردم
به People’s Choice خوش آمدید ، جایی که ما بهترین محصولات را بررسی می کنیم و متقاعد کننده ترین نظرات را از آنها جدا می کنیم. (می توانید درباره سیستم رتبه بندی ما و نحوه انتخاب هر مورد بیشتر بدانید.)

تشک حاملگی

عکس: آمازون
بارداری می تواند چالش های غیرمنتظره زیادی را به همراه داشته باشد – خواب راحت یکی از آنهاست. و در حالی که سایر موارد ضروری بارداری – مانند بالش های پرستاری ، محصولات مراقبت از پوست بدون بارداری ، شلوار چسبان کش دار و کت های زمستانی غیر شنیع – را در اینجا پوشش داده ایم ، اما بهترین بالش های بارداری را جمع آوری کرده ایم ، با علاقه ترین بازرسان آمازون.

مقالات مرتبط: بهترین بالش های پرستاری | بهترین بالش های بدن

بالش بارداری با بهترین امتیاز
تمام بدن PharMeDoc به شکل U
تمام بدن PharMeDoc به شکل U
48 دلار
زنان و مردان به طور یکسان (باردار یا غیر از این) این بالش U شکل را دقیقاً همان چیزی می دانند که برای یک خواب راحت در شب نیاز دارند ، با یک پوشش پنبه ای خنک ، پر پلی استر خیلی محکم و بالشتک کناری جداشونده. “این یک تغییر دهنده بازی بوده است. شما هرگز در حین بارداری کاملاً نخوابید ، اما این دردهای زیادی را برای من تسکین داده و واقعاً نرم و دنج است. ” آنها کار با بالش کناری جداشونده را آسان می دانند و از این پشتیبانی می کنند که هم از جلو و هم از پشت پشتیبانی می کند ، “شبیه نوازش ، بسیار خوب!” یک بازبینی باردار دیگر حتی می گوید که این بالش خیلی خوب است که با آن دست و پنجه نرم کنی و “بین من و شخص مهم دیگر شروع به کار کرد. او گفت که من ترجیح می دهم به جای او با بالش صورتی ام نگه داشته و بخوابم. تقصیر من نیست که این بالش خیلی لعنتی و شگفت آور است. بعلاوه این به من نمی گوید که چقدر حامله هستم با من نگاه می کنم یا با من بحث می کنم یا وقتی که به آن احتیاج دارم من را فرو می نشاند. ” اما شاید آن شخص مهم فقط به بالش خود احتیاج داشته باشد ، مانند این مرد 36 ساله که آن را برای خوابیدن و خوابیدن به همان اندازه آشکار می کند: “چگونه کسی می تواند به همه این زنان باردار نگاه کند که در این بالش ها بسیار دنج است و تعجب نکند چرا همه نمی توانند آنقدر دنج باشند؟ بنابراین یکی خریدم. و فوق العاده است این همان چیزی است که من می خواهم بالش باشد. ایده آل برای خوابانهای کنار من مثل من یا حتی فقط دور هم نشسته. ”

بالش بارداری با بهترین امتیاز (ارزان تر)
گوه حاملگی Boppy
گوه حاملگی Boppy

تشک بارداری

16 دلار
یکی از منتقدان می نویسد: “من از کوچک بودن این بالش شوکه شدم و تقریباً آن را پس دادم.” اما بعد از استفاده از آن ، نظر او تغییر کرد. در واقع ، “من 4 ماه گذشته از آن به صورت شبانه استفاده کرده ام و آن را دوست دارم.” بسیاری از بازرسان همچنین فکر می کردند که این بالش مناسب برای بودجه در ابتدا بسیار محکم است ، اما یک بازرس باردار می گوید ، “من فکر می کنم این اندازه مناسب برای حمایت از دست انداز من بدون گرفتن بیش از حد املاک و مستغلات تختخواب و استحکام کامل برای حمایت از بدون اینکه ناراحت کننده باشم. ” و بازرسان می گویند این بالش گوه برای تمام مراحل بارداری مفید است. یکی از منتقدان می نویسد: “اوایل ، آن را در پشت نگه داشتم تا از خوابیدن صاف به پشت و بعداً در زیر شکم برای کمی حمایت اضافی تکان دهم.” و یک بررسی کننده دیگر حتی می گوید که داشتن پس از زایمان خوب است: “هنگامی که به پهلو می خوابم برای کاهش فشار بر پستانم (به دلیل گرفتگی شیردهی) به عنوان یک گوه بسیار مفید است.”

16 دلار در AMAZON
بهترین بالش بارداری U شکل Jersey
بدن به شکل U AngQi با روکش جرسی
86 دلار اکنون 43 درصد تخفیف دارد

بالش بارداری دی روحه

49 دلار
بالش های حاملگی حروف حروف زیادی در بازار وجود دارد ، اما بازرسان دریافتند که شکل U بیشترین انعطاف پذیری را به آنها ارائه می دهد ، از جمله کسی که شکل U را نسبت به بالش های منحنی C دیگر ترجیح می دهد ، زیرا من معمولاً دوست دارم موقعیت ها را تغییر دهم شب و این یکی به شما اجازه می دهد دقیقاً همان کار را انجام دهید. ” دیگری می گوید این بالش “با پشتیبانی از پشت و همچنین داشتن طرف دیگر برای حمایت از شکم و رفتن بین پاهای من ، به من کمک می کند تا راحت تر بخوابم.” و از آنجا که این بالش بارداری به شکل U AngQi دارای روکش پنبه ای جرسی است ، “قابل تنفس است ، بنابراین باعث تعریق من نمی شود.” بازبینی دیگر پارچه را توصیف می کند: “نه خاك سوپر ، كه من آن را دوست دارم ، اما بسیار نرم است ، و پارچه نرم و اصلاً خراشیده نیست.” بازرسان همچنین دوست دارند که این جلد قابل شستشو باشد و این را می توان در طول بارداری و حتی بعد از آن استفاده کرد ، “به روش های مختلف نشستن و همچنین به عنوان بالش شیرده هنگام ورود کودک.”

بهترین بالش های بارداری با نام های بسیاری شناخته می شود از جمله: بالش حاملگی ، بالش تقویت کننده و بالش خواب کناری. هرچه می خواهید آن را بنامید ؛ خرید بالش بارداری می تواند یکی از بهترین کارهایی باشد که در دوران بارداری انجام می دهید. بنابراین من می خواهم 8 را که توسط mamas توصیه شده است ، با شما به اشتراک بگذارم.

از تجربه شخصی خودم هنگام بارداری ، گاهی اوقات ، خواب راحت شبانه را دشوار می دیدم. به دلایل زیادی که خارج از کنترل من بود ، احساس می کردم خوابیدن در طول شب غیرممکن است. وقتی در طول بارداری خودم شبهای بی خوابی را تجربه کردم ، بر نحوه عملکرد روز بعد من تأثیر گذاشت.

شکم شما در حال رشد است
شاید کمردرد شما در حال افزایش باشد. هورمون های بارداری در کل بدن شما آسیب می بینند. رنج شما از یکی از تغییرات شایع بدن و علائم بارداری که مانع از خواب خوب شبانه شما می شود.

كمك كمكی كه می توانید بگیرید بسیار ارزشمند است. و این جایی است که می تواند کمک کند. پیشنهادی بخرید
من می خواهم نکاتی در مورد خرید بهترین بالش برای شما به اشتراک بگذارم! بالش های خوب زیادی در بازار وجود دارد ، اما همه آنها یکسان نیستند. هنگام خرید بالش ، نکات اساسی وجود دارد که باید قبل از خرید آن بدانید.

بهترین بالش بارداری در ایران

بهترین بالش بارداری

شما می توانید بالش های بارداری را در بسیاری از فروشگاه های برجسته مانند K Mart ، Target ، Walmart ، Baby Bunting ، Big W و همچنین آنلاین در آمازون پیدا کنید. همچنین فروشگاه های بوتیک کوچکتری وجود دارد که طیف گسترده ای از بالش ها و مارک ها را می فروشند.

می توانید «بهترین بررسی » را در Google تایپ کنید و جدیدترین بازبینی ها را دریافت خواهید کرد. از آنجا می توانید جستجوی بهترین قیمت را شروع کنید. مطمئناً بهترین بررسی های شما از دوستان شما انجام می شود.

بهترین بالش بارداری متناسب با نیازهای شخصی خود را پیدا کنید
به زودی خواهید فهمید که همه بالش ها از کیفیت ، مواد و طراحی یکسانی ساخته نشده اند. برخی بهتر از دیگران به نظر می رسند. اما این به این معنی نیست که برای شما مناسب است. بنابراین لطفاً تحقیقات خود را انجام دهید.

یک مکان خوب برای شروع این است که از دوستان باردار خود بپرسید از چه نوعی استفاده می کنند. در حالی که ما نمی خواهیم از بالش شخص دیگری استفاده کنیم ، شما حداقل می توانید یک یا دو دقیقه آن را امتحان کنید.

با پیشرفت بارداری به سه ماهه سوم ، رشد شکم شما ادامه خواهد یافت. این می تواند چالش های ناخوشایندی را برای شما ایجاد کند. این روی خواب شما تأثیر می گذارد.

بیشتر بالش ها برای خوابیدن به پهلو طراحی شده اند. چرا؟
زیرا در هنگام بارداری باید از خوابیدن به پشت خودداری کنید. اگر از پشت بیدار شدید نباید نگران باشید. فقط کافی است به طرف خود بپیچید. این جایی است که یک بالش می تواند به شما کمک کند تا بیشتر اوقات در کنار خود بمانید.

تولد مرده و خوابیدن به پشت در دوران بارداری

بالش بارداری یو شکل

فرق بالش بارداری یو و سی شکل

تحقیقات جدید نشان می دهد خوابیدن به پشت در دوران بارداری می تواند با قطع جریان خون به نوزاد ، خطر مرده زایی را افزایش دهد.

یک مطالعه اخیر نشان داد که خوابیدن به پشت به طور متوسط ​​11.2 درصد جریان خون در بند ناف را کاهش می دهد. اکسیژن رسیدن به نوزاد متولد شده در رحم بیش از شش درصد نسبت به زمانی که زنان به پهلو خوابیده اند کاهش می یابد.

این مطالعه باعث شده کارشناسان هشدار دهند که خوابیدن به پشت در سه ماه آخر می تواند به نوزادان آسیب برساند. آنها می گویند ممکن است جریان خون به نوزاد متولد شده در رحم از طریق بند ناف را کاهش دهد.

آنها به زنان باردار توصیه کرده اند که به پهلو بخوابند تا خطر تولد مرده در ماههای آخر کاهش یابد. این جایی است که می تواند به شما کمک کند تا کنار خود باشید.

بهترین بالش بارداری برای شما؟
آیا شما تصمیم می گیرید که آیا ارزش دارد پول را برای یک بالش مخصوص طراحی کنید؟ به نظر می رسد که اغلب هنگام بررسی برخی از بالش ها به نظر می رسد که آنها مانند یک بالش استاندارد بدن هستند. و ممکن است فکر کنید که بالشهای معمولی زیادی در اختیار دارید.

بالش بارداری سی شکل

من مادران زیادی را می شناسم که ادعا می کنند بدون بهترین بالش بارداری که می توانستند بخرند ، نمی توانستند کنار بیایند.

اینکه آیا ارزش آن را دارد یا نه برای شما به موارد زیر بستگی دارد:
1. چقدر به خواب خود اهمیت می دهید.

2. چه مقدار پول باید هزینه کنید.

3. شب چقدر ناراحت هستید.

انواع بالش های بارداری
1. بالش بدن بارداری به شکل C
این بالش  به جای U. مانند C است. این شکل به بالش بارداری کمک می کند تا در اطراف بدن شما منحنی داشته باشد تا هم پشت و هم دست انداز شما را پشتیبانی کند ، در حالی که دیگران جلو و پشت شما را منحنی نمی دهند. اگر دوست دارید به پهلو بخوابید ، این بالش ممکن است انتخاب خوبی برای شما باشد.

2. بالش بدن بارداری به شکل U
بالش حاملگی به شکل U به شکل یک U است و در اطراف شما با شما در مرکز U قرار گرفته است. توجه داشته باشید که این بالش بسیار بزرگ است و فضای زیادی را در رختخواب شما اشغال می کند. .

طرز استفاده از بالش های بارداری

بالش بارداری از کجا بخرم

3. بالش گوه بارداری
این “گوه” کوچکتر و اغلب ارزان تر از بالش های بارداری دیگر است. برای پشتیبانی از یک منطقه هدفمند مانند ضربه یا پشت شما طراحی شده است. شما گوه را به زیر شکم خود بلغزانید تا وزن برجستگی شما کاهش یابد.

4. بالش بادی بارداری
امیدوارم تخت بزرگی داشته باشید! زیرا این بزرگترین گزینه بالش بارداری موجود است. اگر دوست دارید روی شکم بخوابید ، این ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد.

هنگام خرید یک بالش بارداری چه نکاتی را باید در نظر بگیرید
من نمی خواهم شما در اولین فروش فرو بروید که می بینید بالش آنها  است. بنابراین حتما قبل از خرید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1. آیا می خواهید بالشی سفت یا نرم بخرید؟ تصمیم بگیرید که چه احساسی در برابر کمر یا دست انداز شما احساس می شود؟

2. چگونه می خوابید؟ آیا به پهلو ، پشت یا شکم می خوابید؟

مزایای بالش بارداری
به شما کمک می کند تا در ماههای آخر بارداری که بیشتر از همه به آن نیاز دارید ، راحت باشید. فایده این است که می توانید در هنگام خواب با کمی آرامش ، با آن چنگ بزنید. این به شما کمک می کند تا در مکان های مناسب پشتیبانی بیشتری داشته باشید.

بالش های بارداری می توانند به دردهای سیاتیک ، تونل کارپ و دردهای کمر کمک کنند. خود را جمع کنید به از بین بردن ریفلاکس کمک می کند.

بالش بارداری die ruhe

بالش ها می توانند به کاهش درد در موارد زیر کمک کنند:
1. برگشت
2. زانوها
3. مچ پا
4. شکم
5. شانه ها
6. گردن

چه زمانی باید از بالش بارداری استفاده کنید؟
این به شما برمی گردد زیرا همه ما متفاوت هستیم. اگر در خوابیدن مشکل دارید ، به طور کلی این نشانه خوبی برای تهیه آن است.

اگر بخواهم یک بازه زمانی کلی ارائه دهم ، در این صورت اغلب به بالش در اواسط سه ماهه دوم بارداری احتیاج پیدا می کنید ، این زمانی است که با بیشترین راحتی را خواهید داشت ، اما اگر احساس نیاز کنید می توانید از قبل شروع کنید.

در این زمان است که رحم بزرگتر می شود تا برای کودک در حال رشد مناسب باشد. این می تواند منجر به درد رباط گرد و سایر دردها شود.

طرز استفاده ار بالش بارداری

چک لیست شما
1. پشتیبانی از بدن را فراهم می کند. بالش شما باید کل بدن شما را پشتیبانی کند و راحتی بیشتری را برای شما فراهم کند. این به داشتن خواب بهتر شب کمک می کند.

2. دردهای بدن را کاهش می دهد. با خوابیدن به پهلو یا در وضعیت بهتر ، از دردهای ناخواسته در گردن یا پشت خود جلوگیری خواهید کرد.

3. می تواند خطر خروپف را به دلیل کنار بودن کاهش دهد. مطالعات نشان می دهد خوابیدن به پشت باعث خروپف می شود.

4. خواب عمیق را تحریک کنید.

5. می تواند در موقعیت های مختلف استفاده شود.

چه چیز دیگری؟
6. به شما در حفظ آرامش کمک کند. داشتن آرامش خاطر می دانید که به پهلو می خوابید می تواند احساس آرامش را برای شما فراهم کند.

7. می تواند بعد از تولد هنگام شیردهی برای حمایت استفاده شود. بله ، بالش شما بعد از بارداری نیز بسیار سودمند است.

8. از شکم در حال رشد شما پشتیبانی می کند.

9. دو طرفه است بنابراین می توانید با خیال راحت روی آن غلت بزنید.

10. کاملاً قابل شستشو است.

بالش بارداری خوبه ؟

بالش بارداری تهران اهواز ایران

بهترین بالش های بارداری
شماره 1 بالش کامل بارداری بیش از حد
اگر می خواهید پشتیبانی کاملی داشته باشید که کل تختخواب شما را اشغال نکند ، بالش Snoogle انتخاب خوبی است. شکل قلاب بالش Snoogle پشت شما را پشتیبانی می کند در حالی که یک انتهای آن به زیر سر شما می رود و انتهای دیگر بین پاهای شما جمع می شود.

شماره 2  اگر روی شکم خود بخوابید بادی است که در مرکز آن سوراخی وجود دارد که می توانید با رشد شکم ، میزان هوای آن را متناسب با راحتی خود تنظیم کنید.

بالش چند منظوره بارداری تا پرستاری
بالش بارداری ارگونومیک چند منظوره Babymoov یک انتخاب مناسب یک بالش به شکل ساعت شنی است. می توانید این بالش پر از میکرو توپ را زیر دست انداز یا بین پاها قرار دهید.

شماره 4 بهترین بالش گوه بارداری
بالش Boppy یک بالش گوه ای جمع و جور است که از خوابیدن کودک در حال رشد شما پشتیبانی می کند. اندازه کوچک آن حمل و نقل در خانه و استفاده روی کاناپه یا میز کار شما را آسان می کند.

شماره 5  برای خوابان پشت
اگر دوست دارید به پشت بخوابید ، بالش Leachco انتخاب خوبی است. وقتی شروع به خوابیدن بیشتر در پهلو می کنید این یک بالش خوب نیز است.

شماره 6 بهترین بالش بارداری به شکل U

بالش PharMeDoc یک بالش بارداری به شکل U است که شما را به طور کامل ، جلو و عقب احاطه می کند. شما می توانید از آن برای خوابیدن در هر موقعیتی استفاده کنید زیرا دردهای شما در دوران بارداری تغییر می کند. طراحی قابل جدا شدن به شما امکان می دهد آن را به یک بالش C شکل تبدیل کنید.

بهترین به شکل C
Boppy’s Total Body Pillow بالشی به شکل C است که شما را از سر تا پا گهواره می کند. با استفاده از این بالش ، یک انتهای آن را در سر و گردن خود قرار می دهید و سر دیگر را بین پاهای خود قرار می دهید تا هنگام خوابیدن ، لگن خود را مرتب کنید.

شماره 8 بهترین برای کمر درد
بالش بدن Moonlight Slumber Comfort U Total Support یک بالش U شکل است که ممکن است به تسکین درد کمر کمک کند.

بارداری و تمرینات آنلاین پس از زایمان را بصورت رایگان دریافت کنید>

بالش مورد نیاز شما چیست
برخی از بالش ها وجود دارند که به طور خاص برای نوع خاصی از درد طراحی شده اند. اگر فقط در چند ناحیه دچار ناراحتی یا درد هستید ، می خواهید به دنبال یک بالش کوچکتر باشید.

بالش با اندازه کوچکتر می تواند به زیر شکم یا بین زانوها برود. من به شما توصیه می کنم نه تنها ویژگی ها و مشخصات بالش را بخوانید ، بلکه برای جستجوی توصیفات یا بررسی ها به صورت آنلاین جستجو کنید.

بالش بارداری u بهتره یا c

از کجا می توان بالش بارداری خوبی پیدا کرد؟
یک مکان خوب این است که با یکی از فروشگاه های اصلی محلی نزدیک خود شروع کنید. به این ترتیب می توانید بالش را بگیرید و آن را نگه دارید ، آن را حس کنید و ببینید آیا آن موردی است که می خواهید. من به شما توصیه می کنم قبل از مراجعه به تحقیق خود بپردازید تا بدانید کدام مارک ها را باید بررسی کنید و از کدام برندها خودداری کنید.

من چند دوست دارم که بالش های خود را در آمازون خریده اند. اگر از آمازون پرایم استفاده می کنید ، می توانید آن را به سرعت دریافت کرده و ظرف چند روز راحت بخوابید. ابتدا تحقیق خود را انجام دهید و بالش مناسب خود را بدست آورید.

بنابراین چگونه یک زن باردار باید با بالش بدن بخوابد؟
فکر می کنم جواب این سوال هر طور که می خواهید این است که چه موقعیتی برای شما راحت تر است. در حالت ایده آل سعی کنید به پهلو بخوابید. برخی از دستورالعمل های نسبتاً سختگیرانه برای خوابیدن در دوران بارداری وجود دارد که بیشتر تلاش می کند از خوابیدن به پشت خودداری کند.

1. بالش باید از گردن شما پشتیبانی کند.
هنگامی که به پهلو می خوابید ، بالش باید به گونه ای قرار گیرد که از سر و گردن شما حمایت کند. این باعث می شود ستون فقرات شما تا حد ممکن صاف بماند.

2. می خواهید بالش را زیر شکم خود بلغزانید.
این کار را می توانید با بلند کردن آرام شکم و کشیدن بخشی از بالش در زیر هنگام خوابیدن به پهلو انجام دهید.

بالش بارداری اهواز تهران

3. بالش را بین پاها قرار دهید.
این کار به کاهش فشار روی مفاصل کمک می کند و حتی ممکن است با بهبود گردش خون تورم را کاهش دهد.

4- همیشه سعی کنید از پشت شما پشتیبانی شود.
بیشتر بالش های بارداری یک قسمت بسته بندی شده را ارائه می دهند که پشت شما را پشتیبانی می کند. همچنین مانع از غلت خوردن به پشت یا سمت راست در هنگام خواب می شوید.

بردن
در هنگام خرید بالش ، دوستان شما اغلب بهترین منبع شما خواهند بود. تجربه آنها می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. بالش ها از قیمت ارزان تا بسیار گران قیمت متغیر هستند. باز هم ، قیمت همیشه به این معنی نیست که بهترین قیمت برای شماست.

بالشت بارداری اسنوگل اصل

به یاد داشته باشید ، لطفا تحقیق خود را انجام دهید.
از دوستان خود بپرس. قیمت ها را مقایسه کن. و به یاد داشته باشید ، کارهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای کمک به داشتن یک خواب خوب در شب انجام دهید! خوب بخورید ، از خوردن غذاهای اشتباه قبل از خواب خودداری کنید و در یک برنامه منظم ورزش قبل از زایمان شرکت کنید.

من شخصاً یوگا را پیدا می کنم و برخی از مراقبه ها به من کمک می کند خواب بهتری داشته باشم. بنابراین آنچه را که برای شما مفید است پیدا کنید!

بارداری و تمرینات آنلاین پس از زایمان را بصورت رایگان دریافت کنید

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه