خرید ریمل اصل با قیمت ارزان خارجی

 • ۲ مرداد ۱۳۹۹
 • 84 نظر
 • meghdad shateri

خرید ریمل یکی از وسایل آرایشی بسیار محبوب و پرکاربرد است که خانم های زیبا رو تقریبا در بسیاری از مواقع از آنها استفاده میکنند ما در این مقاله سعی میکنیم بهترین ریمل های موجود در بازار ایران و همچنین محبوب ترین ها و روش خرید آنها را برای شما توضیح دهیم .

ریمل چیست ؟

Kohl افزودنی رنگ برای استفاده در ایالات متحده تایید نشده است. Kohl حاوی نمک های سرب یا آنتیموان است و در بعضی از افراد با مسمومیت مرتبط است.

ریمل آرایشی (یک محصول زیبایی) است که برای مژه ها استفاده می شود تا ضخیم تر ، طولانی تر و تیره تر به نظر برسد. ریمل از زمان های قدیم مورد استفاده قرار گرفته است. تا حدود 4000 سال قبل از میلاد ، هر دو زن و مرد مصری برای ترسیم و تزئین چشم خود از آرایش استفاده می کردند. مصریان برای تهیه مواد آرایشی چشم از دوده یا پودر مخلوط چشم با چربی حیوانات استفاده می کردند. پودرها معمولاً از مالاکیت سبز (سنگ مس) یا گالن خاکستری تیره (سنگ سرب) ساخته می شدند. نام امروزی گالنا Kohl است. از اینکه این مقاله را در وبسیات اس اف بو مطالعه میکنید بسیار خوشحالیم

بابلی ها و یونانیان باستان نیز مانند قرن ها بعد از رومی ها از لوازم آرایشی چشم استفاده می کردند. پس از سقوط امپراتوری روم (476 ق. م) ، استفاده از مواد آرایشی کاهش یافت ، اگرچه در کشورهای خاورمیانه همچنان از مواد آرایشی استفاده می شد. در دوران رنسانس (قرن چهاردهم تا شانزدهم) ، مواد آرایشی دوباره در اروپا مورد استفاده قرار گرفت.خرید ریمل

خرید اینترنتی ریمل :

ریمل مدرن
قبل از دهه 1900 ، زنان آمریکایی معمولاً لوازم آرایشی نمی پوشیدند. لوازم آرایشی عموماً با روسپیان یا زنان “گناهکار” دیگری که صورت خود را نقاشی می کردند همراه بود. با این حال ، هنگامی که زنان برای حق رأی و فرصتهای دیگری که مردان از آن برخوردار بودند ، مانند اینکه وکالت و پزشک شوند ، می جنگیدند و برای استقلال خود آرایش می کنند. در سال 1913 ، یک شیمیدان ، T.L. ویلیامز ، اولین ریمل را از گرد و غبار نفتی وازلین® و ذغال سنگ ایجاد کرد و متعاقباً کمپانی Maybelline را تاسیس کرد ، به نام خواهرش مابل و عنصر وازلین نامگذاری شد. در سال 1917 ، Maybelline اولین ریمل مژه و ابرو مدرن ، یک ریمل کیک را تولید کرد ، که با یک برس مرطوب ، روی مژه ها اعمال می شد. Helena Rubinstein (1871-1965) اولین ریمل ضد آب را در سال 1939 ایجاد کرد. در اوایل دهه 1960 ، Maybelline اولترا لیش ریمل شیرخشک مخصوص رفلاکس  ، اولین ریمل اتوماتیک را تولید کرد. به جای کیک ، ریمل مژه و ابرو داخل یک لوله به همراه یک قلم مو شیار شده قرار گرفت. هنگام استفاده از لوله ، قلم مو برای استفاده آسان از ریمل مژه و ابرو پوشانده شد.

خرید پیراهن مردانه

پیراهن هاوایی

پیراهن کبریتی

خرید شومیز

خرید تیشرت

پیراهن گل گلی مردانه

خرید پیراهن ساحلی

پیراهن تابستانی مردانه

[irp]

دائرالمعارف 1080
مواد خام
فرمول های مختلف زیادی برای تهیه ریمل وجود دارد. همه حاوی رنگدانه ها (مواد رنگ کننده) هستند. ایالات متحده استفاده از رنگدانه های حاصل از زغال سنگ یا تار را در مواد آرایشی چشم ممنوع اعلام کرده است. بنابراین ، تولید کنندگان مجبورند از رنگ های طبیعی و رنگدانه های مصنوعی استفاده کنند. بیشتر فرمولهای ریمل از رنگ کربن برای رنگدانه سیاه و اکسید آهن برای رنگهای قهوه ای استفاده می کنند. در بعضی از دستور العمل ها از رنگ آبی اولترا مارین استفاده شده است.

یک نوع رایج از ریمل شامل یک امولسیون روغن ، موم و آب است. روغنها ممکن است روغن معدنی ، لانولین ، روغن کتان ، روغن کرچک ، روغن ترپتین ، روغن اکالیپتوس یا روغن کنجد باشد. مومهای مورد استفاده شامل موم زنبورعسل ، موم کارناوبا یا پارافین است. برخی فرمول ها از الکل استفاده می کنند. فرمول های مبتنی بر لوسیون حاوی اسید استئاریک و سفت کننده ها مانند Ceresin و لثه هستند. لثه مورد استفاده ممکن است لثه تراکتانت یا متیل سلولز باشد. برخی از ریمل ها دارای الیاف ریزون ریز هستند که باعث چسبناک تر شدن محصول (ضخیم و چسبناک) می شوند.

قیمت ریمل های مختلف :

فرآیند ساخت
دو نوع اصلی ریمل تولید شده وجود دارد. یک نوع با استفاده از روش بی آب (بدون آب) ساخته می شود. ریمل هایی که پایه لوسیون دارند با استفاده از روش امولسیون ساخته می شوند.

روش بی آب
1 مواد با دقت اندازه گیری و وزن می شوند. سپس آنها را درون مخزن مخلوط یا کتری می گذاریم تا یک دسته کوچک 10 تا 30 گالن (38 تا 114 لیتر) ریمل بسازد. برای ذوب شدن واکسها از گرما استفاده می شود و مخلوط با استفاده از تیغه پروانه هم زده می شود. هم بزنید تا مخلوط به حالت نیمه جامد برسد.

روش امولسیون
2 آب و ضخیم کننده ها برای ساختن لوسیون یا پایه کرم ترکیب می شوند. در یک ظرف جداگانه ، مومها و امولسیفایرها گرم می شوند و رنگدانه ها اضافه می شوند. پایه لوسیون و مخلوط امولسیفایر موم در یک همگن ساز یا میکسر ترکیب می شوند. هموژنایزر برخلاف مخزن مورد استفاده در روش بی آب ، دارای درب بسته ای است که هوا را در خود نگه می دارد و از تبخیر جلوگیری می کند. هموژنایزر مواد را با سرعت بسیار زیاد مخلوط می کند ، روغن ها و موم ها را می شکند و آنها را در حالت تعلیق در آب نگه می دارد. هموژنایزر ممکن است به اندازه 5 گالن (19 لیتر) یا به اندازه 100 گالن (380 لیتر) ریمل باشد. مخلوط ادامه می یابد تا زمانی که مخلوط به دمای اتاق برسد.

[irp]

پر كردن
این مرحله برای هر دو روش ساخت استفاده می شود. پس از رسیدن محلول ریمل به حالت نیمه جامد (روش بدون آب) یا حالت خنک شده (روش امولسیون) ، آن را به سطل آشغال منتقل می کند. سطل آشغال به یک قسمت پر می شود و ریمل مژه و ابرو درون قیف (گیرنده ای که ریمل را در خود نگه می دارد) ریخته می شود.

قیمت ریمل

ریمل اصل و ریمل تقلبی :

دستگاه پر کننده مقدار اندازه گیری شده (حدود 0.175 اونس یا 5 گرم) از ریمل را درون بطری های شیشه ای یا پلاستیکی پمپ می کند. بطری ها معمولاً با دست بسته می شوند. نمونه ها برای بازرسی حذف می شوند و بقیه برای توزیع بسته بندی می شوند.

EYELASH DYEING
برخی از سالن های زیبایی با استفاده از رنگ مو برای رنگ آمیزی ، مژه و ابرو “دائمی” را ارائه می دهند. براساس اعلام اداره غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ، هیچ ماده افزودنی رنگی طبیعی یا مصنوعی برای استفاده در خانه و یا سالن های زیبایی تصویب نشده است. هنگام سوءاستفاده از مژه یا ابرو ، رنگ موها می تواند واکنشهای جدی از جمله کوری یا حتی مرگ ایجاد کند.

آموزش استفاده از ریمل :

کنترل کیفیت
بازرسان کارخانه در مراحل مختلف فرآیند تولید ، کیفیت و خلوص را بررسی می کنند. قبل از شروع مخلوط شدن مواد در مخزن بررسی می شوند تا از مناسب بودن ترکیبات و مقادیر مناسب اطمینان حاصل شود. پس از مخلوط کردن دسته ، دوباره بررسی می شود. پس از اتمام بطری دسته ریمل ، نمونه هایی که نشان دهنده آغاز ، میانه و انتهای دسته است گرفته می شوند. این نمونه ها برای ترکیب شیمیایی و همچنین ناخالصی های میکروارگانیسم ها مورد آزمایش خرید ریمل قرار می گیرند.

لیست محصولات منتخب

ریمل حجم دهنده اوتی مدل Power Lash

این محصول دارای بافت بسیارسبکی میباشد که علاوه بر عدم ایجاد احساس سنگینی بر روی مژه ها ، از ریزش مواد ریمل در اطراف چشم جلوگیری می کند. با مصرف این محصول آرایشی بی نظیرچشمانی درشت ‌تر و مژه‌هایی مشکی ، حجیم‌ و بلندتر از همیشه خواهید داشت. رنگ مشکی این ریمل با پوشش کامل و یکدست کردن رنگ مژه ها ضخامت آن ها را افزایش می دهد. ریمل حجم دهنده و حالت دهنده پاورلش یک محصول استنائی ، مناسب برای همه نوع مژه حتی حساس ترین چشم ها است.

۸۲,۱۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده میبلین مدل Volum Express Colossal 100 Percent

زیبایی یکی از اعضای مهم صورت یعنی چشم‌ها، تحت‌تاثیر مژه‌هایی حجیم و بلند است. مژه‌ها در تعیین حالت و فرم چشم نقش مهمی ایفا می‌کنند و برای حجیم‌کردن آن‌ها می‌توان از ریمل استفاده کرد؛ اما هر نوع ریملی مناسب مژه‌ها نیست. ریمل «Colossal volumeExpress» برند «میبلین» (Maybelline) تا نُه‌برابر به مژه‌ها حجم می‌دهد و تاثیری شگفت‌انگیز به چشم‌ها می‌بخشد؛

۱۵۷,۱۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Crazy Volume

رایش چشم از زمان قدیم تا به حال یکی از اصلی‌ترین نوع آرایش‌ها برای زیبایی صورت به حساب امده است. این امر نشان‌دهنده‌ اهمیت دادن ما به آرایش چشم بوده و یکی از لوازم آرایشی پرکاربرد استفاده از ریمل برای فرم دادن به مژه‌ها است. مژه‌ها یکی از اصلی‌ترین قسمت‌هایی هستند که به زیبایی چشم می‌افزایند. شرکت اسنس در سری محصولات خود انواع ریمل را با انواع برس‌های مختلف با دیدگاه در نظر گرفتن آرایش چشم وارد بازار جهانی کرده است.

۵۸,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده گلدن رز مدل 3D کارتی

آرایش چشم از زمان قدیم تا به حال یکی از اصلی‌ترین نوع آرایش‌ها برای زیبایی صورت به حساب امده است. این امر نشان‌دهنده‌ اهمیت دادن ما به آرایش چشم بوده و یکی از لوازم آرایشی پرکاربرد استفاده از ریمل برای فرم دادن به مژه‌ها است. مژه‌ها یکی از اصلی‌ترین قسمت‌هایی هستند که به زیبایی چشم می‌افزایند. ریمل حجم دهنده گلدن رز مدل 3D کارتی در حجم 10 میلی‌لیتر عرضه شده و حجم دهنده صد در صدی مژه ها است.

۲۱,۵۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده و بلند کننده یوبه مدل مولتی مایزر

ریمل حجم دهنده و بلند کننده یوبه یک ریمل با فرچه مویی قدرتمند است که هم مژه ها را پر تر میکند و هم قد مژه را بلند تر مینماید در کنار کارایی بسیار عالی و رنگ مشکی و زیبا تا مدت طولانی روی مژه میماند به هیچ وجه ریزش و سیاهی دور چشم ندارد واما … در هنگام شستشو نیازی به فشار زیاد به مژه ها نیست و به راحتی خرد میشود وبدون سیاه کردن چشم پاک میشود .

۱۰۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده بل مدل Full Lash

ریمل فول لش بل با داشتن برس مویی از نوع ریمل‌های حجم‌دهنده است که علاوه برحالت دار کردن مژه ها از چسبیدن آنها بهم جلوگیری میکند. ریمل حجم دهنده بل دارای مواد نایلونی یا الیاف ابریشم مصنوعی است که باعث افزایش حجم و طول مژه ها می‌شوندریمل فول لش بل سبب تقویت مژه های و جلوگیری از ریزش آن ها میشود. این محصول دارای بافت بسیارسبکی می باشد

۱۴۱,۲۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Bold Volume

 • حجم
  15 میلی لیتر
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  6661643586895263
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – ریمل حجم دهنده
 • – پرپشت کننده
۴۰,۲۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده ریمل لاندن مدل Scandaleyes Reloaded شماره 001

مشخصات کلی

 • حجم
  – میلی لیتر
 • ضد آب
  خیر
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – حجم دهندگی فوق العاده مژه ها بدون جمع شدن (گوله گوله شدن) مواد ریمل روی مژه ها
 • – ماندگاری بالا حتی در شرایط آب و هوایی سخت و نامناسب
۵۵,۳۰۰ تومان

ریمل گلدن رز مدل LASH PLUMPING

این محصول به راحتی مژه ها را حجیم و بلند می کند. روی مژه ها بافتی یکنواخت دارد. برس بزرگ و نرم آن با بافت جدید (بافت پلاستیکی) با هر بار کشیدن، مژه ها را حجیم و جدا می کند . بافت طولانی و عمیق سیاه آن، با ماندگاری طولانی، نگاه زیبا را برای شما به ارمغان می آورد. ماندگاری طولانی دارد. ریزش ندارد و به راحتی از روی مژه ها پاک می شود.

۷۹,۰۰۰ تومان

ریمل الیزاموتیک مدل MAXI LASH

 • حجم
  9 میلی لیتر
 • ضد آب
  خیر
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • شماره مجوز
  39/ظ/1060
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  فرمولاسیون 100 % ایتالیایی از بهترین مواد اروپایی که در پوکه های ساخت آلمان پر شده و بسته بندی می شود.
۲۹,۰۰۰ تومان

ریمل الیزاماتیک مدل Level up Lash Long & Valum

 • حجم
  9 میلی لیتر
 • ضد آب
  خیر
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • شماره مجوز
  39/ظ/1059
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  فرمولاسیون 100 % ایتالیایی از بهترین مواد اروپایی که در پوکه های ساخت آلمان پر شده و بسته بندی می شود.
۳۴,۴۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده مای مدل Gorgeous Eyes

 

 • پارابن
  ندارد
 • حجم
  14 میلی لیتر
 • ضد آب
  خیر
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  8704344471957303
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – جداکننده مژه‌ه
۴۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده لورآل مدل Paradise

ریمل حجم دهنده لورآل مدل (Paradise) جدیدترین ماسکارای لورآل پاریس دارای براش فوق العاده نرم است و به همراه فرمول ابریشمی و یکدستی که دارد یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ریمل مدل پارادایز لورآل پاریس، براش نرمی است که آرایش مژه‌ها رو به تجربه‌ای لذت‌بخش تبدیل میکنه و حجم فوق‌العاده‌ای به مژه‌ها میدهد؛ مژه‌هایی که مثل پر، سبک و نرم هستند.

۱۶۶,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده لورآل مدل Ultimated

ریمل حجم دهنده لورآل مدل (Ultimated) جدیدترین ماسکارای لورآل پاریس دارای براش فوق العاده نرم است و فرمول ابریشمی و یکدستی دارد که یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ریمل مدل “اولتیمیت” است که آرایش مژه‌ها را به تجربه‌ای لذت‌ بخش تبدیل میکند و حجم فوق‌ العاده‌ای به مژه‌ها میدهد؛ مژه‌هایی که مثل پر، سبک و نرم هستند. در طراحی این ریمل از خلاقیت بسیار کاربردی استفاده شده است

۲۰۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده آدور کوین مدل LONG

 • پارابن
  ندارد
 • حجم
  10 میلی لیتر
 • ضد آب
  خیر
 • کشور مبدا برند
  ایران
۴۴,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
84 دیدگاه برای این نوشته
ЩѕШЇЩЉШЇЩ‡ جنتی

فوق العاده بی مزه و بی طعم اصلی قارچ. همون زحمت پاک کردن و تفت دادن فله ای ها رو بکشیم، مزه ش ده برابره اینه. معلوم نیست تو آبش سرکه ریختن یا اسیدسیتریک یا آبلیمو که سفید بمونه ولی با این طعم مطمئنم آبلیموی تازه و طبیعی نریختن.
منکه آخرین خریدم بود، خلاص.
احتمالا دوستان دیگه، بخاطر شرایط و کمبودوقت، به همچین کیفیتی رضایت دادن!

ШµШ§ШЇЩ‚ توکلی

متاسفانه چند رنگ بود ، پایه ها نا متقارن ، در کل پیشنهاد نمیشه
ولی حمل عالی از دیجی کالا مرسی

Щ‡ШЇЩЉЩ‡ امیری

واقعا کیفیت نداره

Ш±Щ€Ш§Щ† محمد

نسبت به قیمت مبل خوبیه البته بیشتر هم ارزش نداره براش پول بدین
خیلی مبل استخون دار و محکمی نیست ولی برای ویلا گرفتیم ما و از نظر ظاهری زیباست و راضی هستیم
روش میشینید حس شکستن و ناامن بودن بهتون نمیده و تحمل وزنش خوبه
تو شهر ما کمترین قیمت مبل جاهای ارزون از ۸ میلیون شروع میشه
از مبلمان باتیس خریدیم و بسته بیندیشم خوب بود و رنگ آبی سفارش دادیم که ترکیب رنگ تصویر تبلیغاتی برامون اومد

Щ‚Ш§ШіЩ… مدنی

خوبه

ШЁЩ‡Щ†Ш§Щ… راد

با اینکه خیلی خرید از دیجی کالا دارم ولی اصلا انتظار چنین کالایی را برای فروشگاه معتبری مثل دیجی کالا نداشتم.. اول اینکه وقتی مبل خریدم به شعورم بی احترامی شده و درسته که ارزان خرید کردم ولی بدبخت نیستم خریدار شاید در شرایطی باشد که باید ارزان خرید کند ضمن اینکه باید بسته بندی باز شود تا کیفیت دیده شود و من زن تنها چگونه دوباره مبل 7 نفره را با بیماری قلبی بسته بندی کنم و تحویل دهم.. باید ترتیبی اتخاذ شود که یا بمن نفروشند و یا سرویس بدهند. و در نهایت یک هفته وقت من صرف این کالای به درد نخور شد. لطفا با مردم این کار را نکنید و بگذارید امثال من بشما اعتماد کند و خرید داشته باشد دیگر فکر نکنم در سال جدید خریدی از شما داشته باشم… با تاسف… و تشکر از همکارانی که محموله را آوردند و آنانی که زحمت کشیده و بردند.

ШўШіШ§ ترابی

خوب بود

Щ…Ш­Щ…Щ€ШЇ محسنی

یک کلام عالی عالی عالی چون بعضیا اصلا درباره گوشی و تنظیماتش ودوربین تحقیق نمی کنن الکی نظر می دن

ШўШІШ§ШЇЩ‡ سبحانی

مطالبش زیاد جذاب نبود وبرای من مفید نبود

Ш±Щ€Ш­ Ш§Щ„Щ„Щ‡ شاکری

من یک سالو نیمه دارم خیلی راضیم
و چون خیییلی از گوشی کار میکشم هیچی خوشم نیومد
اماa71واااقعا هم قوی و بدرد بخوره هم خیلی شیک و خوش دست
من از بازار در تاریخ آبان 1399گرفتم 12تومن
واقعا می ارزه

Ш§Ш­Щ…ШЇ باهنر

مداد چشم کاملا تقلبی و بی کیفیت هست.ریمل بد نیست
اما کلا لوازم آرایشی بهتره اینترنتی خرید نشه.

ШіШ§Ш±Ш§ توکلی

خرید نکنید تا آخر عمر پشیمون می شید

Ш­ШіЩ† ساعی

من برای گواش استفاده میکنم و خوبه…ولی قیمتش بالاست

ШІШ±ЩЉЩ† ШЇШ®ШЄ حقیقی

برای آبرنگ مبتدی خیلی خوبه. برا خیس در خیس مناسب نیست

Щ„ЩЉЩ„Ш§ اشکان

روی مژه یکدست نمیشینه

ШєЩ„Ш§Щ… رحمانی

عالی با بسته بندی خوب

Щ„Ш§ШЇЩ† آقایی

خوب

ШіЩ…Щ† شاکری

در مقایسه با قیمت اجناس مشابه این خوبه کار راه انداره ولی بنظرم اگه یه بار بخوره زمین خراب میشه. باید مواظب کار کردن باهاش باشید

ЩѕШ±ЩЉЪ†Щ‡Ш± مقدم

برای برادرزادم خریدم راضی بود

Щ…ЩЉЩ†Ш§ نوری

پیشنهاد میکنم خیلی مفیده

Ш±Щ‡Ш§ قشقایی

طعم خوب و واقعا بدون رنگ مصنوعی

Ш±Щ‡Ш§ فرد

کیفیت خیلی بد

ЩѕШ±ЩЉ رفیعی

ریمل خوبیه برا استفاده روزانه مناسبه

ШЄШ§Ш±Ш§ بهبهانی

من در کل زیاد اهل ارایش نیستم. برای چشم فقط ریمل استفاده میکنم که به نظرم این ریمیل مای مورد مناسبی برای استفاده است

ШґШ№Щ„Щ‡ اصغری

برای استفاده روزمره خوبه

Щ…ШіШЄШ§Щ†Щ‡ همدانی

مزخرف بود ،اینقدر ازش تعریف میکنن اصلا خوب نیست به شدت خشکه و انگار داخلش مواد نداره اصلا توصیه نمیکنم چون فقط در صورتی که فر مژه بزنید میمونه وگرنه اصلا نمی‌مونه روی‌مژه

ШЄЩ€Ъ©Ш§ میر

چشم منو آسیب زد طوری که یک هفته ای بود چشمام همش ب حالت بسته میموند خشکی چشم و خستگی چشم ایجاد کرده بود دیگه نزدم تا الان که بهتر شده…

ЪЇЩ„Ш§Ш±Щ‡ صدر

کاش از صفحات داخل کتاب هم چند عکس بود

ЩЃШ±Ш®Щ†ШЇЩ‡ مختاری

بد نبود ولی رنگشو زیاد دوست نداشتم

Щ„ЩЉЩ„Ш§ مجد

با توجه به قیمت کالا خوب بود

ШіЩ€Ш±ЩЉ غلامی

دوستان به سایزبندی بسیار توجه کنید چون گر کوچیک باشه فکر زوری به تن کردن رو نکنید چون بسیااااااااااار خشک و سفت هست

Ш®Ш§Ш·Ш±Щ‡ رستمی

در کل نسبت به قیمتی که داره خیلی عالیه و قطعا اگر کسی کیفیت بهتری میخواد باید قیمت بالاتری هم پرداخت کنه

Ш·Щ„Ш§ خانی

عالی هست از هر نظر

Щ†ШіШЄШ±Щ† انتظامی

اگه کیفیت خیلی براتون مهمه و بچه دارید که روش بپره نخرید
ولی اگه دنبال یه مبل نسبتا قشنگ با کمترین هزینه هستید بخرید
رنگ سورمه ای و زرشکی سفارش من بود این رنگو آوردن که بدمون نیومد

ШіЩ€ЪЇЩ†ШЇ رضوی

مشکل ندارد

ЩЃШ±Ш®Щ†ШЇЩ‡ واعظی

خیلی زیباست . خوشدست و با کیفیته پیشنهاد میکنم بخرید

ЩЃШ±Ш­Щ†Ш§ШІ رحیمی

اول که با تاخیر آوردن ، بعد هم که رسید گفتن وانت خراب شده با اسنپ فرستادن ، بار و بالا نیاوردن ، آخرشم که قرار بود آبی روشن باشه ، آبی کاربنی دادن واقعا برام سواله این همه خطا در یه فرایند اتوماتیک چه معنایی میده ؟؟؟
مبلمان خیلی سبک و زیباست اما نشیمنگاه خیلی نرمی ندارد ، مناسب فضاهای کوچیک است

ШіШЄШ§Ш±Щ‡ کیان

با در نظر گرفتن قیمتش عالی بود. . خیلی سبکه که به نظر من این نکته مثبتی هست . رنگ بندیش عالی و خیلی سریع هم بدستم رسید .

ШЁЩ‡Ш±Ш® رحمتی

تاخیر یک روزه کالا

ШіШ§Ш±Ш§ رضوانی

اصلا خوب نبود زمان تحویل گرفتن تمام خیس بود

ШіЩЉЩ…Ш§ اکبری

عالی بودن،مرسی

Ш§Щ…ЫЊШ±Ш­ШіЫЊЩ† پارسا

ممنون از فروشنده و دیجی کالا کالا

ШіЩЉЩ…Ш§ بهمنی

از ابتدا می دانستند که ایراد دارد ولی با وقاحت تمام مجدد ارسال کرده اند ، ۴۰۰ هزار تومان هزینه حمل داده ام ولی معلوم نیست پس از مرجوع پول پرداختی و هزینه حمل چه می شود، در پیام ها خواندم که مرجوع شده و فکر کردم حتما سفارش من فرق میکنه و سالم تحویل میدهند ولی اشتباه کردم، از این به بعد قبل از خرید وقتی حتی یک نفر کالا را مرجوع کرده باشه به هیچ عنوان نمی خرم

ШєШІШ§Щ„Щ‡ آشوری

خوب است راضی هستیم

ШўШ±ШІЩ€ ناصری

بدرد نخوره

ШўЩ„Ш§Щ„Щ‡ ابراهیمی

عالی بود

ЩЃШ±Щ†ЪЇЩЉШі باهنر

رویه کوبی واقعا افتضاح و جلوی کاناپه پارچه تیکه انداخته شده بود،پارگی پارچه در قسمت دسته کاناپه، هم کاناپه ها هم مبل های تکی پایه های غیر همسطح دارند که باعث لق بودن کار میشه، اکثر پایه ها زدگی داشت،کوسن مستطیل ارسال نشده بود و بقیه کوسن ها هم ساده بود و مثل عکس نبود و کل کار با نخ غیر همرنگ چرخ شده،در کل واقعا افتضاح البته من در فروش ویژه خریدم که حتی با این شرایط هم کار ضعیفیه،در جا مرجوع کردم.عکس ها رو گذاشتم میتونید ببینید.ممنونم از دیجی کالا که در کوتاهترین زمان کارهای انتقال مبلمان و برگشت وجه را انجام داد

Ш№ШЁШ§Ші کاظمی

کیفیت خوبی داشت با اینکه توی نظرات بعضی راضی نبودند ما چون قیافش و دوس داشتیم خریدیم که بر خلاف نظرات منفی هم شکل خوبی داشت هم ازکیفیتش کاملا راضی بودیم

Щ…Ш§Щ‡Ш±Ш® زارع

عالی هم خوبه هم خوشگله هم سبک

Щ…ЩЉЩ†Ш§ صادقی

مبل بسیار زیبا و راحتی و هرجای خونه باشه زیبا بنظر میرسه

Ш§ШµШєШ± عابدی

باکیفیت و مناسب

Ш№ШіЩ„ طباطبائی

بسیار زیبا بود من از فروشنده ای که خریدم رنگ طوسی روشن مبل های تکی بود و طوسی پررنگ دو نفره و سه نفره بود دوخت تمیز داره خود مبل ها محکم هستن مخصوصا دو نقره و تکی ها مبل سه نفره پایه هاش کوتاه بلنده و البته قابل چشم پوشی هست
به طور خلاصه اصلا بهش نمیاد قیمتش این باشه و ارزشش بیشتره
با تشکر از دیجی کالا کالا برای فراهم کردن این اجناس
و لطفا پایه مبل ها رو هم کاور بزنید موقع حمل و نقل که آسیب نبینن

Щ…Ш­Щ…ШЇ ملک

باکیفیت و زیباست

ЩѕШ±ЩЉШ§ بختیاری

واقعا ارزش خرید داره

Щ†Ш±ЪЇШі مهدوی

پایه ها کمی زدگی داشت که ما دیگر صرف نظر کردیم چون حوصله عودت کالا نداشتیم ولی برا مشتری های دیگر مدنظر داشته باشید این یک نقص برای محصو لات دیجی کالا کالا است

ЪЇЩ„ШґЩ† روحانی

جزو ریمل های خشکه . من یک بار میزنم روی مژه ها و فقط در حد پررنگ کردن مژه ها جلوه داره. من به عنوان یه ریمل بلند کننده خریدمش ولی خیلی راضی نیستم. قبلا اسنس صورتی داشتم بهتر بود

Щ„ЩЉШЇШ§ کرمانی

به قیمتش عالیه

ЩЉЪ©ШЄШ§ پارسا

جمع و جور و راحته

ШўЩ†Ш§Щ‡ЩЉШЄШ§ شریعتی

کیفیت عالی
دیجی کالا کالا فقط نظرات مثبت رو ثبت میکنه 🙁

ШўЩ€Ш§ قشقایی

خیلی خشکه ولی به قیمتش می ارزه

Ш­ШЁЫЊШЁ حیدری

من رنگ آبی متالیک همرنگ طرح زیبای تبلیغ شده درخواست دادم ، برایم سبز کله غازی بد رنگ ارسال شد . متاسفانه بسته را زیر باز کردم و مدت پس دادن گذشته بود

Щ‡ШЇЩЉЩ‡ سلیمی

کاملا خشک به دستم رسید. هیچ کاربردی نداره

ЩЃЩЉШ±Щ€ШІЩ‡ ناصری

اصلا و ابدا نخرین
نگین برای من یه چیز دیگه میفرستن
من دوبار تست کردم
هربار یه چیز دیگه فرستادن
تازه مبل سه نفری و دو نفر رو همزمان گرفته بود دستش پیک دیجی کالا کالا !!!!
اصلا نخرین

ШґШЁЩ†Щ… ساعی

این گن رو به صورت تهیه کردم و کارمو راه انداخت تقریبا همون چیزی بود که فکرشو میکردم
من قدم ۱۹۰ با ۹۰ کیلو وزن و سایز ۳۶ لارج خریدم که فکر میکردم کوچیک بشه ولی حتی توی پوشیدنش هم اذیت نشدم و خوب بود برام
اون کاربرد مورد نظرم رو هم داشت سایز رو زیاد تغییر نمیده در حده ۲ سایز ولی جاهای شل و وله بدنتونو جمع میکنه که منم همینو میخواستم

ШґШ№Щ„Щ‡ انصاری

خوب و کاربردی.اولش یکم سخته،ولی عادت میکنین

ЪЇЩ„ЩѕШ±ЩЉ آزادی ور

اگر بخواهید خیلی به ناحیه شکم فشار بیارید بهتره یک سایز کوچکتر انتخاب کنید

ЪЇЩ„Щ†Ш§Ш± جمشیدی

خیلی خوب بود من برای همسرم دو سایز از،سایزخودش کوچیک تر گرفتم قشنگ جمع کرد عالی بود

Щ‡Щ†ЪЇШ§Щ…Щ‡ شعبانی

واقعا محصول خوبی هست اگه درست سایزتون رو انتخاب کنین

Щ†Ш§ШІЩЉ تابش

بسیار با کیفیت

ШўШІШ§ШЇЩ‡ عزیزی

بسیار خوب و عالی

ЩѕШ±Щ€Ш§Щ†Щ‡ افتخاری

گن لاغری که نمیشه گفت فقط زیر پوش کشیه ولی جنسش خوبه بعد از چند بار شست وشو هم مثل روز اولشه

Щ…Щ†ЩЉЪ˜Щ‡ رحمانی

نسبتا خوبه ولی بعد از مدتی جنسش که تقریبا میشه گفت از پلاستیک هم استفاده شده درش ریش ریش میشه

ЩѕЪЇШ§Щ‡ جمالی

فعلا دوروزه استفاده می کنم خیلی عالییییه

Щ…Ш­Щ…Щ€ШЇ محمدی

حتما سایز بزرگ بگیرین، من مجبور شدم مرجوعی بزنم، اصلا تنم نمیرفت

ШєШІШ§Щ„Щ‡ نامور

قسمت سینه اش جمع کنندگی نداره

ЩѕЩ€Ш±Ш§Щ† فاضلی

من گرفتم یه سایز کوچیک تر از سایزه خودم واسم خیلی تنگ شد شما همون سایزه خودتونو بگیرین

Ш§ЩЉШ±Ш§Щ† رضوانی

بد نیست ولی بغل درزش زود باز میشه

Ш§Ш±Щ…ШєШ§Щ† عبادی

برای برادرم خریدم . راضی بود.

Ш·Щ„Ш§ انتظامی

سایز زیر پیراهنی خودتون رو اگر بگیرید تنگه ، برای ورزش خوبه

Щ…Щ‡Ш±Ш§Щ† رضوانی

بیشتر از یکساله که خرید کردم و هنوزم بهترین کیفیت رو داره . فوق العاده است و واقعا باورتون نمیشه ساخت ایران باشه

ШўШІЩЉЩ† رمضانی

من دور شکمم 113 و سایز xl سفارش دادم پوشیدنش خیلی سخته اما خیلی خوب جمع میکنه. اگر هم سایز من هستید و میخوایید راحتتر باشید دو ایکس سفارش بدید اما بنظر من xl بهتر سایزو کم میکنه. و اینکه گن جنس بسیار نرم و لطیفی داره و واسه من بو خیلی خوبی هم داشت. خوب هم کش میاد. اگر موقع شستن آب نره خیلی خوبه.

ШіЫЊШЇШ­ШіЫЊЩ† حیدری

حدود دو هفته که دارم استفاده میکنم اولش چون عادت نداری یخورده اذیت میشی ولی بعدش دیگه عادت میکنی

ШєЩ„Ш§Щ…Ш­ШіЫЊЩ† امیری

خیلی پلاستیکی هست. البته چاره ای نیست

Щ…Ш§Щ‡ШЇШ®ШЄ آذری

من با دور شکم ۹۴ سایز اسمال خریدم، پهلوهامو جمع کرد ولی شکمم رو یه ذره جمع کرد، پایینش هی لوله میشه میاد بالا که کاش نمیشد اینطور

ارسال یک دیدگاه