خرید ریمل اصل با قیمت ارزان خارجی

 • 2 مرداد 1399
 • 0 نظر
 • meghdad shateri

خرید ریمل یکی از وسایل آرایشی بسیار محبوب و پرکاربرد است که خانم های زیبا رو تقریبا در بسیاری از مواقع از آنها استفاده میکنند ما در این مقاله سعی میکنیم بهترین ریمل های موجود در بازار ایران و همچنین محبوب ترین ها و روش خرید آنها را برای شما توضیح دهیم .

ریمل چیست ؟

Kohl افزودنی رنگ برای استفاده در ایالات متحده تایید نشده است. Kohl حاوی نمک های سرب یا آنتیموان است و در بعضی از افراد با مسمومیت مرتبط است.

ریمل آرایشی (یک محصول زیبایی) است که برای مژه ها استفاده می شود تا ضخیم تر ، طولانی تر و تیره تر به نظر برسد. ریمل از زمان های قدیم مورد استفاده قرار گرفته است. تا حدود 4000 سال قبل از میلاد ، هر دو زن و مرد مصری برای ترسیم و تزئین چشم خود از آرایش استفاده می کردند. مصریان برای تهیه مواد آرایشی چشم از دوده یا پودر مخلوط چشم با چربی حیوانات استفاده می کردند. پودرها معمولاً از مالاکیت سبز (سنگ مس) یا گالن خاکستری تیره (سنگ سرب) ساخته می شدند. نام امروزی گالنا Kohl است. از اینکه این مقاله را در وبسیات اس اف بو مطالعه میکنید بسیار خوشحالیم

بابلی ها و یونانیان باستان نیز مانند قرن ها بعد از رومی ها از لوازم آرایشی چشم استفاده می کردند. پس از سقوط امپراتوری روم (476 ق. م) ، استفاده از مواد آرایشی کاهش یافت ، اگرچه در کشورهای خاورمیانه همچنان از مواد آرایشی استفاده می شد. در دوران رنسانس (قرن چهاردهم تا شانزدهم) ، مواد آرایشی دوباره در اروپا مورد استفاده قرار گرفت.خرید ریمل

خرید اینترنتی ریمل :

ریمل مدرن
قبل از دهه 1900 ، زنان آمریکایی معمولاً لوازم آرایشی نمی پوشیدند. لوازم آرایشی عموماً با روسپیان یا زنان “گناهکار” دیگری که صورت خود را نقاشی می کردند همراه بود. با این حال ، هنگامی که زنان برای حق رأی و فرصتهای دیگری که مردان از آن برخوردار بودند ، مانند اینکه وکالت و پزشک شوند ، می جنگیدند و برای استقلال خود آرایش می کنند. در سال 1913 ، یک شیمیدان ، T.L. ویلیامز ، اولین ریمل را از گرد و غبار نفتی وازلین® و ذغال سنگ ایجاد کرد و متعاقباً کمپانی Maybelline را تاسیس کرد ، به نام خواهرش مابل و عنصر وازلین نامگذاری شد. در سال 1917 ، Maybelline اولین ریمل مژه و ابرو مدرن ، یک ریمل کیک را تولید کرد ، که با یک برس مرطوب ، روی مژه ها اعمال می شد. Helena Rubinstein (1871-1965) اولین ریمل ضد آب را در سال 1939 ایجاد کرد. در اوایل دهه 1960 ، Maybelline اولترا لیش ریمل شیرخشک مخصوص رفلاکس  ، اولین ریمل اتوماتیک را تولید کرد. به جای کیک ، ریمل مژه و ابرو داخل یک لوله به همراه یک قلم مو شیار شده قرار گرفت. هنگام استفاده از لوله ، قلم مو برای استفاده آسان از ریمل مژه و ابرو پوشانده شد.

پیشنهاد:
خرید رژ لب گوشتی یا کالباسی

دائرالمعارف 1080
مواد خام
فرمول های مختلف زیادی برای تهیه ریمل وجود دارد. همه حاوی رنگدانه ها (مواد رنگ کننده) هستند. ایالات متحده استفاده از رنگدانه های حاصل از زغال سنگ یا تار را در مواد آرایشی چشم ممنوع اعلام کرده است. بنابراین ، تولید کنندگان مجبورند از رنگ های طبیعی و رنگدانه های مصنوعی استفاده کنند. بیشتر فرمولهای ریمل از رنگ کربن برای رنگدانه سیاه و اکسید آهن برای رنگهای قهوه ای استفاده می کنند. در بعضی از دستور العمل ها از رنگ آبی اولترا مارین استفاده شده است.

یک نوع رایج از ریمل شامل یک امولسیون روغن ، موم و آب است. روغنها ممکن است روغن معدنی ، لانولین ، روغن کتان ، روغن کرچک ، روغن ترپتین ، روغن اکالیپتوس یا روغن کنجد باشد. مومهای مورد استفاده شامل موم زنبورعسل ، موم کارناوبا یا پارافین است. برخی فرمول ها از الکل استفاده می کنند. فرمول های مبتنی بر لوسیون حاوی اسید استئاریک و سفت کننده ها مانند Ceresin و لثه هستند. لثه مورد استفاده ممکن است لثه تراکتانت یا متیل سلولز باشد. برخی از ریمل ها دارای الیاف ریزون ریز هستند که باعث چسبناک تر شدن محصول (ضخیم و چسبناک) می شوند.

قیمت ریمل های مختلف :

فرآیند ساخت
دو نوع اصلی ریمل تولید شده وجود دارد. یک نوع با استفاده از روش بی آب (بدون آب) ساخته می شود. ریمل هایی که پایه لوسیون دارند با استفاده از روش امولسیون ساخته می شوند.

روش بی آب
1 مواد با دقت اندازه گیری و وزن می شوند. سپس آنها را درون مخزن مخلوط یا کتری می گذاریم تا یک دسته کوچک 10 تا 30 گالن (38 تا 114 لیتر) ریمل بسازد. برای ذوب شدن واکسها از گرما استفاده می شود و مخلوط با استفاده از تیغه پروانه هم زده می شود. هم بزنید تا مخلوط به حالت نیمه جامد برسد.

روش امولسیون
2 آب و ضخیم کننده ها برای ساختن لوسیون یا پایه کرم ترکیب می شوند. در یک ظرف جداگانه ، مومها و امولسیفایرها گرم می شوند و رنگدانه ها اضافه می شوند. پایه لوسیون و مخلوط امولسیفایر موم در یک همگن ساز یا میکسر ترکیب می شوند. هموژنایزر برخلاف مخزن مورد استفاده در روش بی آب ، دارای درب بسته ای است که هوا را در خود نگه می دارد و از تبخیر جلوگیری می کند. هموژنایزر مواد را با سرعت بسیار زیاد مخلوط می کند ، روغن ها و موم ها را می شکند و آنها را در حالت تعلیق در آب نگه می دارد. هموژنایزر ممکن است به اندازه 5 گالن (19 لیتر) یا به اندازه 100 گالن (380 لیتر) ریمل باشد. مخلوط ادامه می یابد تا زمانی که مخلوط به دمای اتاق برسد.

پیشنهاد:
خرید اینترنتی مداد چشم اکلیلی گارنیر

پر كردن
این مرحله برای هر دو روش ساخت استفاده می شود. پس از رسیدن محلول ریمل به حالت نیمه جامد (روش بدون آب) یا حالت خنک شده (روش امولسیون) ، آن را به سطل آشغال منتقل می کند. سطل آشغال به یک قسمت پر می شود و ریمل مژه و ابرو درون قیف (گیرنده ای که ریمل را در خود نگه می دارد) ریخته می شود.

قیمت ریمل

ریمل اصل و ریمل تقلبی :

دستگاه پر کننده مقدار اندازه گیری شده (حدود 0.175 اونس یا 5 گرم) از ریمل را درون بطری های شیشه ای یا پلاستیکی پمپ می کند. بطری ها معمولاً با دست بسته می شوند. نمونه ها برای بازرسی حذف می شوند و بقیه برای توزیع بسته بندی می شوند.

EYELASH DYEING
برخی از سالن های زیبایی با استفاده از رنگ مو برای رنگ آمیزی ، مژه و ابرو “دائمی” را ارائه می دهند. براساس اعلام اداره غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ، هیچ ماده افزودنی رنگی طبیعی یا مصنوعی برای استفاده در خانه و یا سالن های زیبایی تصویب نشده است. هنگام سوءاستفاده از مژه یا ابرو ، رنگ موها می تواند واکنشهای جدی از جمله کوری یا حتی مرگ ایجاد کند.

آموزش استفاده از ریمل :

کنترل کیفیت
بازرسان کارخانه در مراحل مختلف فرآیند تولید ، کیفیت و خلوص را بررسی می کنند. قبل از شروع مخلوط شدن مواد در مخزن بررسی می شوند تا از مناسب بودن ترکیبات و مقادیر مناسب اطمینان حاصل شود. پس از مخلوط کردن دسته ، دوباره بررسی می شود. پس از اتمام بطری دسته ریمل ، نمونه هایی که نشان دهنده آغاز ، میانه و انتهای دسته است گرفته می شوند. این نمونه ها برای ترکیب شیمیایی و همچنین ناخالصی های میکروارگانیسم ها مورد آزمایش خرید ریمل قرار می گیرند.

لیست محصولات منتخب

ریمل حجم دهنده اوتی مدل Power Lash

این محصول دارای بافت بسیارسبکی میباشد که علاوه بر عدم ایجاد احساس سنگینی بر روی مژه ها ، از ریزش مواد ریمل در اطراف چشم جلوگیری می کند. با مصرف این محصول آرایشی بی نظیرچشمانی درشت ‌تر و مژه‌هایی مشکی ، حجیم‌ و بلندتر از همیشه خواهید داشت. رنگ مشکی این ریمل با پوشش کامل و یکدست کردن رنگ مژه ها ضخامت آن ها را افزایش می دهد. ریمل حجم دهنده و حالت دهنده پاورلش یک محصول استنائی ، مناسب برای همه نوع مژه حتی حساس ترین چشم ها است.

۸۲,۱۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده میبلین مدل Volum Express Colossal 100 Percent

زیبایی یکی از اعضای مهم صورت یعنی چشم‌ها، تحت‌تاثیر مژه‌هایی حجیم و بلند است. مژه‌ها در تعیین حالت و فرم چشم نقش مهمی ایفا می‌کنند و برای حجیم‌کردن آن‌ها می‌توان از ریمل استفاده کرد؛ اما هر نوع ریملی مناسب مژه‌ها نیست. ریمل «Colossal volumeExpress» برند «میبلین» (Maybelline) تا نُه‌برابر به مژه‌ها حجم می‌دهد و تاثیری شگفت‌انگیز به چشم‌ها می‌بخشد؛

۱۵۷,۱۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Crazy Volume

رایش چشم از زمان قدیم تا به حال یکی از اصلی‌ترین نوع آرایش‌ها برای زیبایی صورت به حساب امده است. این امر نشان‌دهنده‌ اهمیت دادن ما به آرایش چشم بوده و یکی از لوازم آرایشی پرکاربرد استفاده از ریمل برای فرم دادن به مژه‌ها است. مژه‌ها یکی از اصلی‌ترین قسمت‌هایی هستند که به زیبایی چشم می‌افزایند. شرکت اسنس در سری محصولات خود انواع ریمل را با انواع برس‌های مختلف با دیدگاه در نظر گرفتن آرایش چشم وارد بازار جهانی کرده است.

۵۸,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده گلدن رز مدل 3D کارتی

آرایش چشم از زمان قدیم تا به حال یکی از اصلی‌ترین نوع آرایش‌ها برای زیبایی صورت به حساب امده است. این امر نشان‌دهنده‌ اهمیت دادن ما به آرایش چشم بوده و یکی از لوازم آرایشی پرکاربرد استفاده از ریمل برای فرم دادن به مژه‌ها است. مژه‌ها یکی از اصلی‌ترین قسمت‌هایی هستند که به زیبایی چشم می‌افزایند. ریمل حجم دهنده گلدن رز مدل 3D کارتی در حجم 10 میلی‌لیتر عرضه شده و حجم دهنده صد در صدی مژه ها است.

۲۱,۵۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده و بلند کننده یوبه مدل مولتی مایزر

ریمل حجم دهنده و بلند کننده یوبه یک ریمل با فرچه مویی قدرتمند است که هم مژه ها را پر تر میکند و هم قد مژه را بلند تر مینماید در کنار کارایی بسیار عالی و رنگ مشکی و زیبا تا مدت طولانی روی مژه میماند به هیچ وجه ریزش و سیاهی دور چشم ندارد واما … در هنگام شستشو نیازی به فشار زیاد به مژه ها نیست و به راحتی خرد میشود وبدون سیاه کردن چشم پاک میشود .

۱۰۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده بل مدل Full Lash

ریمل فول لش بل با داشتن برس مویی از نوع ریمل‌های حجم‌دهنده است که علاوه برحالت دار کردن مژه ها از چسبیدن آنها بهم جلوگیری میکند. ریمل حجم دهنده بل دارای مواد نایلونی یا الیاف ابریشم مصنوعی است که باعث افزایش حجم و طول مژه ها می‌شوندریمل فول لش بل سبب تقویت مژه های و جلوگیری از ریزش آن ها میشود. این محصول دارای بافت بسیارسبکی می باشد

۱۴۱,۲۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده کالیستا مدل Bold Volume

 • حجم
  15 میلی لیتر
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  6661643586895263
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – ریمل حجم دهنده
 • – پرپشت کننده
۴۰,۲۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده ریمل لاندن مدل Scandaleyes Reloaded شماره 001

مشخصات کلی

 • حجم
  – میلی لیتر
 • ضد آب
  خیر
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – حجم دهندگی فوق العاده مژه ها بدون جمع شدن (گوله گوله شدن) مواد ریمل روی مژه ها
 • – ماندگاری بالا حتی در شرایط آب و هوایی سخت و نامناسب
۵۵,۳۰۰ تومان

ریمل گلدن رز مدل LASH PLUMPING

این محصول به راحتی مژه ها را حجیم و بلند می کند. روی مژه ها بافتی یکنواخت دارد. برس بزرگ و نرم آن با بافت جدید (بافت پلاستیکی) با هر بار کشیدن، مژه ها را حجیم و جدا می کند . بافت طولانی و عمیق سیاه آن، با ماندگاری طولانی، نگاه زیبا را برای شما به ارمغان می آورد. ماندگاری طولانی دارد. ریزش ندارد و به راحتی از روی مژه ها پاک می شود.

۷۹,۰۰۰ تومان

ریمل الیزاموتیک مدل MAXI LASH

 • حجم
  9 میلی لیتر
 • ضد آب
  خیر
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • شماره مجوز
  39/ظ/1060
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  فرمولاسیون 100 % ایتالیایی از بهترین مواد اروپایی که در پوکه های ساخت آلمان پر شده و بسته بندی می شود.
۲۹,۰۰۰ تومان

ریمل الیزاماتیک مدل Level up Lash Long & Valum

 • حجم
  9 میلی لیتر
 • ضد آب
  خیر
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • شماره مجوز
  39/ظ/1059
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  فرمولاسیون 100 % ایتالیایی از بهترین مواد اروپایی که در پوکه های ساخت آلمان پر شده و بسته بندی می شود.
۳۴,۴۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده مای مدل Gorgeous Eyes

 

 • پارابن
  ندارد
 • حجم
  14 میلی لیتر
 • ضد آب
  خیر
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  8704344471957303
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – جداکننده مژه‌ه
۴۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده لورآل مدل Paradise

ریمل حجم دهنده لورآل مدل (Paradise) جدیدترین ماسکارای لورآل پاریس دارای براش فوق العاده نرم است و به همراه فرمول ابریشمی و یکدستی که دارد یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ریمل مدل پارادایز لورآل پاریس، براش نرمی است که آرایش مژه‌ها رو به تجربه‌ای لذت‌بخش تبدیل میکنه و حجم فوق‌العاده‌ای به مژه‌ها میدهد؛ مژه‌هایی که مثل پر، سبک و نرم هستند.

۱۶۶,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده لورآل مدل Ultimated

ریمل حجم دهنده لورآل مدل (Ultimated) جدیدترین ماسکارای لورآل پاریس دارای براش فوق العاده نرم است و فرمول ابریشمی و یکدستی دارد که یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ریمل مدل “اولتیمیت” است که آرایش مژه‌ها را به تجربه‌ای لذت‌ بخش تبدیل میکند و حجم فوق‌ العاده‌ای به مژه‌ها میدهد؛ مژه‌هایی که مثل پر، سبک و نرم هستند. در طراحی این ریمل از خلاقیت بسیار کاربردی استفاده شده است

۲۰۵,۰۰۰ تومان

ریمل حجم دهنده آدور کوین مدل LONG

 • پارابن
  ندارد
 • حجم
  10 میلی لیتر
 • ضد آب
  خیر
 • کشور مبدا برند
  ایران
۴۴,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه