خرید پیراهن کبریتی

  • ۹ اسفند ۱۴۰۰
  • 5 نظر
  • meghdad shateri

کت و شلوار شام بخرید، هرگز آن را اجاره نکنید مناسبت های قد لباس رسمی خرید پیراهن کبریتی ممکن است نادر باشد، اما حتی بیشتر به آن نیاز دارند. بنابراین در حالی که به نظر بیهوده به نظر می رسد، داشتن کت و شلوار شام مناسب شما به جای انقباض، بعد از سال ها استفاده منطقی تر است. توبی لمب، مدیر طراحی لیبل خیاطی معاصر ریچارد جیمز هشدار می‌دهد: «با استخدام، همیشه این خطر وجود دارد که پوشنده لباس‌های حجیم و جعبه‌دار تقریباً کودکانه به نظر برسد. کت و شلوار شامی تا حد امکان کلاسیک داشته باشید: آبی سرمه ای، تک سینه، با برگردان ساتن و درزهای شلوار. ناگفته نماند که باید به تنهایی نحوه بستن کراوات را یاد بگیرید.

خرید پیراهن کبریتی

مردی که لباس تاکسیدو پوشیده

14. تی شرت، چوب کلاسیک
جیمز کوک، رئیس پیراهن‌های دوخت Turnbull & Asser می‌گوید: «احمقانه به نظر می‌رسد، اما هر پیراهنی مردانه را می‌توان گران‌قیمت کرد، اگر به خوبی فشرده شود. با وجود این، کوک در مورد جزئیات بسیار خاص است. او زدن خط وسط را توصیه می‌کند: از الگوهای پیراهن کبریتی پررنگ خودداری کنید، مگر اینکه فکر می‌کنید می‌توانید آن‌ها را حمل کنید، و برای یقه‌ای که با کراوات یا بدون کراوات کار می‌کند، که همیشه درست زیر ژاکت است، نیم‌برش را انتخاب کنید. https://zeusclothess.ir/

L’Estrange لندن
15. بدانید چه زمانی قوانین را زیر پا بگذارید
بدانید چه زمانی باید به یک کد لباس مانند کراوات سیاه پایبند باشید و بدانید چه زمانی آن را بشکنید. برخی به دلیل خوبی آنجا هستند، معمولاً به این دلیل که موقعیت آن را ایجاب می کند یا برخی از مقامات بالاتر – شاید رئیس شما – انتظار آن را دارد. اما، به طور مشابه، همانطور که درکس هیل اشاره می کند، “ما می توانیم خیلی به قوانین وابسته شویم و همیشه دلیلی برای پاره کردن آنها وجود دارد.” به هر حال، سبک کم کم پیراهن کبریتی اینطور تکامل می یابد. “هم اکنون از آزادی برای اشتباه کردن لذت ببرید.”

5 نکته برای لباس پوشیدن مانند لباس های مدرن مردانه
نوشته شده توسط استاندارد مرد در 22 دسامبر 2021
دلایل زیادی برای لباس پوشیدن مانند مردان مدرن وجود دارد. تلاش برای ظاهر خود نشان می دهد که چقدر برایتان اهمیت دارد. لباس کلاس درس می تواند شما را متمایز کند و شهرت شما را افزایش دهد. در حالی که ظاهری تازه و تمیز خواهید داشت، اعتماد به نفس لازم برای دستیابی به اهداف خود را نیز خواهید داشت.

قیمت پیراهن کبریتی

نکات زیر به شما کمک می کند بدون تلاش اضافی لباسی ظریف و ظریف بپوشید. این ترفندهای مد را دنبال کنید و فضایی از پیچیدگی و پیچیدگی را به شما هدیه می دهد. بهتر از همه، شما می توانید با بسیاری از مواردی که قبلاً در کمد خود دارید به ظاهر خود برسید.

1. روی لوازم ضروری با کیفیت سرمایه گذاری کنید
تازه به نظر رسیدن بدون تلاش زیاد آسان است. این درست است تا زمانی پیراهن کبریتی که شما لوازم ضروری با کیفیت بالا را خریداری کنید. روی موارد ضروری مانند تی شرت های معمولی مردانه، شلوار جین و البته یقه آستین بلند راحت سرمایه گذاری کنید. این اصول اولیه را در سبک ها و رنگ های مختلف بخرید تا پایه ای مدرن برای کمد لباس خود ایجاد کنید.

برای داشتن ظاهری زیباتر، مدل های پویا مانند ژاکت های پشمی و پیراهن های هنلی را خریداری کنید. یک جفت ژاکت اضافه کنید تا با ظاهر خود مانند یک ژاکت بمب افکن یا کامیون مطابقت داشته باشد. کت ها و کت های نخودی نمونه هایی از لباس های بیرونی هستند که تی و آستین های بلند را حتی براق تر نشان می دهند.

مدل های بیشتری از شلوارهای مردانه را به همراه جین های مناسب برای خود بپوشید. انتخاب های عالی برای ظاهر روزمره شامل لباس های چینی و خاکی است. دویدن و شلوارهای کمربند پایه‌ای هستند که می‌توان آن‌ها را بالا و پایین کرد. گزینه های کفش جاودانه شامل کفش های کتانی و کفش هایی با رنگ خنثی است. کفش‌های آکسفورد و چوکا یکی از اصلی‌ترین لوازم ضروری شما برای یک شب در شهر یا یک روز کاری پربار هستند.

انواع پیراهن کبریتی

2. مورد مناسب را دریافت کنید
برای به دست آوردن ظاهری عالی برای تیپ بدنی خود، دانش و تلاش لازم است. اندام هر مردی منحصربه‌فرد است و گزینه‌های زیادی وجود دارد تا ظاهری شاداب و شیک داشته باشید. سایز معمولی خود را مرور کنید و نمودار سایز مردانه را اندازه بگیرید. این اعداد پیراهن کبریتی را با راهنمای سایز فروشگاه خود مطابقت دهید تا بهترین سه راهی ها و ژاکت ها را برای خودتان بشناسید.

همچنین خرید از برندهایی که سایز بندی را جدی می گیرند کمک می کند. به دنبال فروشگاه‌های لباس باشید که از تمام جزئیات مهم طراحی مراقبت می‌کنند، مانند یقه‌هایی که بدون توجه به هر چیزی ثابت می‌مانند و درزهای کناری که شما را حتی در صورت لایه‌بندی شیک به نظر می‌رسانند. راه دیگر برای یافتن ظاهر مناسب، پیروی از توصیه های استادان مدرن است. بازوی پایین تی شرت آستین کوتاه نباید زیر آرنج شما بیفتد. پیراهن هایی که در بالا یا پایین خط کمربند شما قرار می گیرند به اندازه کافی به بدن نمی آیند.

خرید طول مناسب و دهانه داخلی شلوار نیز مهم است. تمام کتانی‌های مردانه وقتی متناسب با سایز شما باشند، بهترین ظاهر را دارند. اگر فضای زیادی در اطراف ران خود دارید یا سرآستینتان روی زمین غلت می خورد، احساس راحتی و اعتماد به نفس نخواهید داشت. برای آزمایش مارک ها و سبک هایی که برای شما بهترین کار را دارند، وقت بگذارید. وقتی یک تناسب کامل پیدا کردید، آن را یادداشت کنید تا بتوانید در آینده قطعات مشابه بیشتری بخرید.

3. لوازم جانبی مد روز و ظریف را اضافه کنید
یکی دیگر از نشانه هایی که نشان می دهد شما در عصر مدرن یک جنتلمن هستید، توانایی شما در ایجاد یک لباس عالی است. برخی از اکسسوری های جاودانه و زیبا برای کمد لباس مردانه امروزی عبارتند از گردنبند و عینک. زنجیر یا گردنبند نقره ای با سنگ های غنی و تیره رنگ ظاهری پیچیده و در عین حال کم رنگ ارائه می دهد. گردنبندهای منجوق حکاکی شده و جواهرات در رنگ های خنثی به شخصیت می افزایند و همچنین می توانند پیراهن کبریتی به گره زدن چیزها به یکدیگر کمک کنند.

عینک آفتابی پلاریزه مربعی و عینک آفتابی هوانوردی انتخاب های جذابی برای مردان در هر فصلی هستند. دیگر گزینه های جلا و جذاب در عینک ها عبارتند از خوان های گرد و عینک های مستطیلی. روسری و کلاه لهجه های عالی برای کمد لباس زمستانی هستند. یک اکسسوری در رنگ‌هایی مانند سرمه‌ای یا اونیکس می‌تواند بافت و ابعاد مناسبی را در سایه‌هایی مانند قهوه‌ای یا خاکستری به اصول اولیه اضافه کند.

پیراهن کبریتی رنگ ….

کلاه های توپی و کلاه های اسنپ بک می توانند به اندازه کافی سرگرم کننده یا غیر رسمی به یک لباس مدرن اضافه کنند. کلاه های تخت و کلاه های روزنامه فروشی لوکس و شیک به نظر می رسند. از دیگر لوازم جانبی شجاع می توان به ساعت های معمولی پیراهن کبریتی با سرآستین های نازک یا دکمه های سرآستین با جزئیات نقره ای برجسته اشاره کرد. اگر حلقه‌ها را دوست دارید، هر بار فقط یک یا دو حلقه بپوشید. انگشترهای نقره و طلا بیش از هر زمان دیگری محبوب هستند. حلقه های نگین دار با سنگ هایی مانند اونیکس یا یاقوت کبود جلوه ای مجلل و مردانه می بخشد.

خرید اینترنتی پیراهن کبریتی

4. رنگ لباس مناسب را انتخاب کنید
برای پوشیدن کل لباس خود مجبور نیستید همان سایه را انتخاب کنید. ظاهر تک رنگ می تواند برش شما را خسته کننده کند. در عوض، ترکیب رنگ یا ترکیب رنگ مکمل را انتخاب کنید. سایه های مختلف سبز یا قهوه ای می تواند ظاهری تازه و کلاسیک پیراهن کبریتی ایجاد کند. آبی و خاکستری نیز مکان های بسیار خوبی برای شروع هستند.

اگر رنگ‌های ساده مانند سفید یا سیاه را دوست دارید، یک پالت رنگ را در نظر بگیرید. یقه خدمه یا هودی می تواند رنگی زنده تر باشد، در حالی که بقیه لباس ها می توانند روی رنگ های خنثی در همان پالت تمرکز کنند. از آن دسته از سبک هایی که فقط برای مدت کوتاهی روی باند فرودگاه خواهند بود اجتناب کنید. رنگ‌های نئون و طرح‌های پر سر و صدا می‌توانند بیش از آنکه ظریف به نظر برسند.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
5 دیدگاه برای این نوشته
ШЁЩ‡Ш§Ш±Щ‡ باهنر

جنس خوبه و کیفیت مناسبه، اما سایز بندی کمی مشکل داره و برای من بسیار گشاد بود. مرجوع کردم. ولی جنسش رو می‌پسندم و سایز کوچیکتر رو برای خودم میخرم

ЩѕШЇЩЉШЇЩ‡ رستمی

خیلی خوشگل و با کیفیت بود ممنون از شما

ШґЩ‡ШІШ§ШЇЩ‡ رضایی

لطفا سایز XL رو موجود کنید

Ш±Щ€Ш§Щ† آقایی

امیدوارم ارزون شه

Щ…Ш§Щ†ШЇШ§Щ†Ш§ تابش

قشنگه. رنگش بیشتر به سمت بنفش تا زرشکی. و ضخامت کمی داره فکر میکردم ضخیم تر باشه.

ارسال یک دیدگاه