شیرخشک پدیاشور خارجی

  • 1 فروردین 1400
  • 0 نظر
  • meghdad shateri

کودک تغذیه خوشه: مدیریت روال کودک با بهترین شیرخشک پدیاشور فرمول تغذیه خوشه کودک اگر کل روال تغذیه کودک شما تغییر کند و شما نمی دانید چه کاری انجام دهید ، چه می کنید؟تغذیه خوشه ای کودک کاملا طبیعی است ، اما بیشتر والدین را غافلگیر می کند. و اگر مطمئن نیستید که چگونه از پس کارها برآیید ، این امر می تواند روند تغذیه کودک شما را به طور قابل توجهی مختل کند.

نمی دانید تغذیه خوشه ای چیست و چگونه می توانید به مدیریت روال کودک خود کمک کنید؟ به خواندن ادامه دهید تا پاسخ ها را کشف کنید!

تغذیه خوشه کودک چیست؟
راهنمای ما شما را در چگونگی مقابله با تغذیه خوشه ای راهنمایی می کند. در ابتدا ، ما باید به این س bigال بزرگ پاسخ دهیم: به طور دقیق ، تغذیه خوشه کودک چیست؟

این اصطلاح به تغییر خاصی در رفتار غذایی کودک شما اشاره دارد. به طور خاص ، به دوره هایی اشاره دارد که کودک شما خیلی بیشتر از معمول غذا می خورد. این دوره ها معمولاً کوتاه هستند (همزمان دو تا سه ساعت) و به آنها “خوشه” گفته می شود (از این رو نام آن است).

خرید شیرخشک پدیاشور

خبر خوب این است که تغذیه خوشه ای بسیار طبیعی و امری عادی است. خبر بد این است که این تغییر رفتار می تواند به طور یکسان برای کودک و مادر ایجاد مزاحمت کند ، هرچند ممکن است همزمان فقط دو یا سه روز طول بکشد.

اما با شناسایی چگونگی شناسایی و رسیدگی به تغذیه خوشه ای ، می توانید همه را به روال معمول خود برگردانید.

مدل رشد و نمو سلامت و بیماری (DOHaD) رشد در دوران نوزادی و کودکی را به عنوان یک تعیین کننده اساسی در طول عمر تشخیص می دهد. شواهد خطرات سلامتی طولانی مدت در میان نوزادان کوچکی که متعاقباً به سرعت رشد می کنند ، چالشی برای مداخلات شیرخشک پدیاشور با هدف حمایت از رشد سالم و نه صرفاً افزایش وزن است. با گسترش صنایع تغذیه نوزادان و خردسالان ، تعریف رشد سالم فراتر از “بزرگتر شدن” امری ضروری است. مکمل های غذایی مبتنی بر مایع ، که در اصل برای کودکان کم تغذیه تهیه شده است ، به طور فزاینده ای برای کودکان به بازار عرضه می شود و به طور کلی توسط کودکان مصرف می شود. روشن شدن ماهیت پایه اثبات که ساختار / عملکرد ادعاهای “رشد سالم” بر روی آن ساخته می شود برای جلوگیری از تعمیم های نامعتبر مهم است. شواهد نشانگر تغییر باورهای اجتماعی و شیوه های فرهنگی پیرامون تغذیه تکمیلی ، ایجاد نگرانی های خاص در مورد پیامدهای سلامتی طولانی مدت فرهنگ تغذیه تغییر یافته مرتبط ، از جمله کاهش رژیم غذایی و افزایش وزن است. ارزیابی مجدد شواهد و ادعاهای مربوط به “تقویت رشد سالم” مکمل های غذایی برای کودکان سالم در غیر این صورت در زمان چاقی جهانی و هم فرصتی برای اصلاح روش های مداخله در کودکان خردسال که رشد سریع بعدی در اوایل زندگی خطر را برای آنها افزایش می دهد ، مورد نیاز است. بیماری مزمن. برای در نظر گرفتن کمبودهای کنونی نظارت دولتی در محافظت از جمعیت آسیب پذیر در برابر مصرف زیاد ، به مشارکت های علمی و بهداشتی نیاز است. این مهم است زیرا ممکن است ما بیشتر از منافع خود آسیب برسانیم.

قیمت شیرخشک پدیاشور

مدل رشد و توسعه سلامت و بیماری دیوید بارکر (DOHaD) منجر به ش

آیا خوشه کودک شما تغذیه می کند؟
اکنون می دانید تغذیه خوشه ای چیست. اما این ما را به این س bigال بزرگ سوق می دهد: آیا خوشه کودک شما تغذیه می کند؟ برای پاسخ دادن به آن ، باید علائم مختلف تغذیه خوشه ای را درک کنید.

اول از همه ، باید بدانید که تغذیه خوشه ای در درجه اول نوزادان و نوزادانی که فقط چند هفته عمر دارند تأثیر می گذارد. اگر کودک شما از این بزرگتر است ، به احتمال زیاد تغییر در رفتار غذایی او تغذیه خوشه ای نیست.

دوم ، بسیاری از رفتارهای گرسنه آنها آشنا به نظر می رسد. اما کودک ممکن قیمت پدیاشور است تا زمانی که تغذیه نشود گریه کند و ممکن است در مدت زمان کوتاهی به شدت غذا بخورد.

هنگام تغذیه خوشه ای ، کودک خوشحال و راضی به نظر می رسد. آنها عصبانی نخواهند شد و یا علائمی را نشان می دهند که شما ممکن است به عنوان کولیک اشتباه بگیرید (بعداً در مورد این اطلاعات بعداً).

سرانجام ، پوشک های کودک شما باید مثل همیشه مرطوب و کثیف باشد. اگر علائمی مشاهده کردید که هضم آنها مختل شده است ، با چیز دیگری غیر از (یا شاید علاوه بر این) تغذیه خوشه ای روبرو هستید.

خاصیت شیرخشک پدیاشور

درک برنامه تغذیه کودک خود
ما ذکر کردیم که چگونه تغذیه خوشه ای می تواند به طور جدی بر برنامه غذایی کودک شما تأثیر بگذارد. اما برای درک اینکه آیا این برنامه تحت تأثیر قرار گرفته است ، باید دانش کارایی خوبی در مورد برنامه آنها داشته باشید.

معمولاً یک جلسه تغذیه کودک می تواند 30 دقیقه طول بکشد. و نوزادان تقریباً اغلب گرسنه می شوند – اغلب در طول یک روز 12 بار.

در حالی که این برنامه تغذیه می تواند برای مادر طاقت فرسا باشد ، اما تغذیه مکرر در واقع نشانه خوبی است. این نشان می دهد کودک شما اشتهای سالمی دارد. و تغذیه منظم به کودک کمک می کند تا ضمن حفظ شرایطی مانند زردی ، وزن خوبی داشته باشد.

علاوه بر این ، تغذیه منظم به تولید شیر طبیعی کمک می کند. با این حال ، از مزه ی خوب شیرخشک پدیاشور خارجی  تغذیه منظم تا جلسات تغذیه خوشه ای ، اتکا به شیر خشک با کیفیت بالا مشکلی ندارد.

بنابراین ، چگونه می توانید تغذیه خوشه ای را از یک جلسه تغذیه استاندارد تشخیص دهید؟ همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، ممکن است کودک شما بخواهد بیش از حد معمول جلسات تغذیه داشته باشد و یا در طی آن جلسات بیشتر تغذیه کند. و چنین نوزادی ممکن است تا زمانی که تغذیه نشود ، گریه و سر و صدا کند.

علل تغذیه خوشه ای
این یک چیز است که بدانید تغذیه خوشه ای چیست و علائم آن چیست. اما بسیاری از والدینی که با کودک شیر خوار تغذیه می کنند بیشتر کنجکاو هستند که علت تغذیه خوشه ای چیست.

رده سنی پدیاشور

پاسخ صادقانه (اگر ناامید کننده) این است که جامعه پزشکی کاملاً مطمئن نیست که چه عواملی باعث تغذیه خوشه ای می شود. برخی فکر می کنند که به تنظیم سیستم عصبی کمک می کند در حالی که دیگران فکر می کنند نوزادان گرسنه به سادگی می خواهند مواد غذایی کافی برای تهیه شبانه خود ذخیره کنند.

نکته مهم این است که شما فهمیدید تغذیه خوشه ای کاملاً طبیعی است. و مانند سایر چالش های مربوط به والدین ، ​​این چالشی است که به زودی از آن عبور خواهید کرد.

تغذیه فرمول و خوشه
فاکتور فرمول چگونه به تغذیه خوشه ای تبدیل می شود؟ این بستگی به نحوه برخورد شما با موضوع دارد.

تغذیه خوشه ای لزوماً به این معنی نیست که شما باید شیردهی را با شیر خشک تغذیه کنید. اما عکس این نیز صادق است: یک کودک ممکن است از یک رژیم غذایی کاملاً شیر خشک تغذیه کند و این بدان معنا نیست که کودک اشتیاق به شیر مادر دارد.

به طور کلی ، ما توصیه می کنیم که برای کودک خود از شیر مادر یا شیر خشک استفاده کنید. و شما باید قبل از ایجاد تغییر در رژیم غذایی یا سبک زندگی کودک خود با پزشک متخصص اطفال مشورت کنید.

نحوه تشخیص کولیک از طریق تغذیه خوشه ای
پیش از این ، ما اشاره کردیم که یک کودک تغذیه خوشه ای ممکن است تا زمانی شیرخشک پدیاشور 900 گرمی ابوت امریکا که تغذیه نشود ، گریه کند. البته ممکن است گریه ناگهانی نشانه قولنج نیز باشد. پس چگونه می توانید قولنج را از طریق تغذیه خوشه ای تشخیص دهید؟

اولین راه برای گفتن توجه دقیق به گریه آنهاست. کودک مبتلا به قولنج ممکن است چندین ساعت در هفته ساعتها در یک زمان انجام شود. بعلاوه ، این گریه ها ممکن است به قدری شدید باشد که بیشتر شبیه فریاد باشد.

نحوه ی مصرف پدیاشور

گریه کولیک همچنین چیزی است که می توانید ساعت خود را تنظیم کنید زیرا نوزادان مبتلا به کولیک معمولاً در روزهای خاص تقریباً در همان ساعت گریه می کنند. برعکس ، یک کودک تغذیه خوشه ای بیشتر گریه می کند زیرا آنها به شدت گرسنه هستند.

کودک مبتلا به قولنج معمولاً نسبت به کودکی که به صورت خوشه ای تغذیه می کند ، تنش بیشتری دارد. و مهمتر از همه ، دادن شیر یا شیرخشک به کودک خوشه ای که تقریباً بلافاصله تغذیه می کند باعث تسکین آنها می شود. متأسفانه ، آرام شدن نوزادان آموزش نحوه ی مصرف شیرخشک پدیاشور مبتلا  به قولنج بسیار بسیار دشوارتر است!

ناخت رشد سالم به عنوان یک سنگ بنای سلامت طول عمر شده است. این چارچوب توسط مجموعه ای وسیع از شواهد اپیدمیولوژیک که پیوند اندازه بدن در اوایل زندگی را با خطر بیماری مزمن در آینده و طول عمر آن پشتیبانی می کند ، پشتیبانی شده است [1]. در حالی که مدت مدیدی است

قیمت پدیاشور

که از اندازه بدن به عنوان شاخصی برای سلامتی و رفاه در سطح فردی و جمعیتی استفاده می شود [2] ، کار بارکر توجه جدیدی را به نقش اساسی رشد در نه تنها بازتاب وضعیت سلامتی فرد ، بلکه تعیین آن [3] اهمیت الگوهای رشد نابجای در دوره های بحرانی به عنوان یک ارتباط مستقیم با خطرات مربوط به عواقب بعدی سلامتی در زندگی ، با نرخ بالاتر اختلالات متابولیکی مورد تأکید قرار گرفته است [4] ، به عنوان مثال ، در میان افرادی که نسبتاً کوچک متولد شده اند و به سرعت رشد می کنند سالهای اول زندگی [5]. این داده ها نیاز به تجدیدنظر در مورد روشهای فعلی رشد را در میان نوزادان نسبتاً کوچک و کودکان خردسال به منصه ظهور می رساند.

در حال حاضر ، كودكان كوچك هدف صنعت بزرگی از مكمل های غذایی مبتنی بر مایع هستند كه ادعا می كنند دستیابی به رشد سالم را تضمین می كنند. اگرچه این مکمل ها در اصل برای حمایت از نیازهای بیشتر کودکان کم سو and تغذیه و کم سواد تهیه شده اند ، اما اکنون این مکمل ها در دسترس عموم قرار گرفته و برای والدینی که کاملاً از پیامدهای اجتماعی [6،7] و بالینی آگاهی دارند “راه حل های” جذابی شده اند. ] از اندازه بدن کوچک. صرفاً تقویت رشد در پاسخ به این تصور که “بزرگتر بهتر است” بدون خطر نیست ، و تبعات طولانی مدت سلامتی مکمل های تغذیه ای به طور فزاینده ای روشن می شوند [9]. نگرانی در مورد افزایش وزن بدون افزایش اندازه اسکلت از سال 1959 در میان متخصصان رشد انسانی افزایش یافته است [10]. نیم قرن بعد ، یک شواهد قابل توجه از حیوانات و انسانها نشان داده است که تلاشهای اضافی برای تغذیه ممکن است به جای ساختن اسکلتهای بزرگتر پوشیده از عضله ، نوزادان چاق و چله را رشد دهد [9،11]. در دنیای در حال افزایش بیماری مزمن قیمت پدیاشور مرتبط با چاقی [12] ، این یک پیامد نامطلوب است.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه